Windows Live Messenger viert 10-jarig bestaan in België

Di 15 september 2009 17:42, Carl Vanormelingen, 5572 views

Windows Live Messenger viert 10-jarig bestaan in België

Windows Live Messenger, het chatplatform van Microsoft, viert deze maand zijn tiende verjaardag in België. Messenger is nog steeds het populairste communicatiekanaal in België en in de wereld, aldus Microsoft. Naar aanleiding van de verjaardag werd er een feestwebsite gecreëerd.


Chatten

"Windows Live Messenger heeft behoorlijk wat invloed gehad op onze maatschappij" zegt professor Gust De Meyer van de K.U.Leuven. "Het is een verkorte, snelle vorm van communiceren die helemaal geënt is op de manier van leven van vandaag. Voor het eerst werd spreektaal neergeschreven, zonder dat er sociale contestatie tegen kwam. Chatten is ook de communicatievorm geworden van de jongere generatie die helemaal is geënt op multitasken."
 
Netwerksites?

In België heeft Windows Live Messenger, dat tussen
1997 en 1999 ontwikkeld werd op het hoofdkantoor in de VS, maandelijks meer dan drie miljoen gebruikers; dat vertegenwoordigt 55 procent van de internetgebruikers. Een vijfde van de tijd die op het internet wordt gespendeerd, vindt plaats op Messenger.
 
Messenger wordt vaker en langduriger gebruikt dan de recent gecreëerde socialenetwerksites. "Dat bewijst meteen dat Messenger nog niets van zijn slagkracht heeft verloren en vooral dat het complementair is met de populaire sociale netwerken" zegt Michael Kögeler, general manager van de consumer- en onlineafdeling van Microsoft België.
 
Het platform is uitgegroeid van een chatprogramma tot een communicatieplatform waar men ook videogesprekken kan voeren, bloggen, foto's delen, sociale netwerken beheren en documenten opslaan, aldus Microsoft. De dienst is gratis en toegankelijk voor iedereen met een Hotmail- of Liveadres.

www.messenger10.be


  • Reacties (0)
  • E-mail
  • Tell-a-cowboy

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond



  • Microsoft toont interface van Windows 8 en Office 15
  • Britse Chocoladefabrikant Chadbury bedankt 1 miljoen FB fans
  • Xbox Kinect Star Wars: Be the controller, use the Force
  • Twitter vernieuwt design website en mobiele apps
  • Facebook start uitrol nieuwste feature "Facebook Timeline"
  • Google+ TV reclame tijdens Thanksgiving
  • BIVV lanceert een Facebook-applicatie 'Go for Zero' ter bestrijding van weekendongevallen
  • The World of Social Media 2011

Gerelateerde tweets


Laatste reacties


Hot topics




Agenda

» Microsoft Tech Days 2012

Kinepolis Imagibraine (Braine l'Alleud)

14 februari 2012 / 16 februari 2012

» Dag van Marketing en Communicatie

Kinepolis Hasselt

17 februari 2012

» BetaGroup #32 - Belgian Tech Entrepreneurs

Av F Roosevelt 50, 1000 Brussel (Room UD2-120)

15 maart 2012

» Microsoft Kinect camp

Microsoft Innovation Center

19 maart 2012 / 23 maart 2012

» 1ste Mobile Business

Wolubilis, Brussel

27 maart 2012

» E-shop Expo

Tour & Taxis

28 maart 2012 / 29 maart 2012

» Bloovi Google Analytics "GABC"

Le Méridien, Brussel

03 mei 2012


Poll

Via welk toestel game jij?


Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de BC nieuwsbrief:



Zoeken




Twitter

» BC Tweetfeed

» Volg BC Tweetfeed



Flickr

» BC op Flickr



RSS Feed

© 2008-2012 Belgiancowboys.be - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Belgiancowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap