Rapelay: Japanners lanceren verkrachtingsvideogame

Do 26 februari 2009 12:31, Redactie, 11015 views

Rapelay: Japanners lanceren verkrachtingsvideogame

Belangengroepen die opkomen tegen geweld in de maatschappij protesteren tegen de verkoop van een Japans videogame dat recent op de markt is gebracht onder de naam RapeLay. In dat game, ontwikkeld door het Japanse Illusion, moeten spelers een moeder en haar twee dochters stalken en verkrachten. Amazon en eBay hebben de verkoop van het spel via hun website al verboden. Ook politici dringen er bij andere websites op aan om de verspreiding van deze uiterst gewelddadige videosimulatie tegen te gaan.

'Het spel degradeert vrouwen tot seksslavinnen die in groep worden verkracht met als doel ze niet zwanger te maken. Indien de speler daar niet in slaagt moet hij de vrouw verplichten een abortus te ondergaan, zoniet wordt ze onder een trein gegooid en vermoord. Het geweld neemt enkel toe maar de wreedheid van het spel is te erg om aan het papier toe te vertrouwen', schrijft Matt Bachl in Nine MSN.

Illusion begrijpt de commotie niet. 'Op onze website geven we al aan dat RapeLay uitsluitend voor de binnenlandse markt is bedoeld vanwege mogelijke problemen met buitenlandse keuringsdiensten. Binnen Japan is het spel echter volkomen legaal', aldus een woordvoerder. Anderen hekelen de houding van politici in dit debat. ‘Onze honger naar porno en geweld lijkt niet te stillen. En een hoop mensen verdienen er fortuinen mee.'


  • Reacties (2)
  • Gaming
  • Tell-a-cowboy

Reacties (2)

 

    • CK

    Wow... dit spel is alleen al 3 jaar oud...

    Fri 3 Apr 2009, 16:29


    • nu pas

    nu pas lees ik er over in een nederlandse krant 0_o
    seks verkoopt gewoon goed.

    Wed 31 Mar 2010, 11:37

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond



  • Officiële GTA V trailer
  • YouTube livestream "Call of Duty: Modern Warfare 3" launch London (19h-0h30)
  • Activision kondigt originele lanceringactie aan voor Call of Duty: Modern Warfare 3
  • Call of Duty: Modern Warfare 3 - The Vet & The n00b
  • Deus Ex: Human Revolution
  • Belgacom stelt "videogame-on-demand" dienst OneLive voor

Gerelateerde tweets



Hot topics




Agenda

» IAB Digital Happy Hours celebrates 2012

B19: Van Beverlaan 19 1180 Ukkel

09 februari 2012

» BetaGroup #31 - Belgian Tech Entrepreneurs

Av F Roosevelt 50, 1000 Brussel (Room UD2-120)

09 februari 2012

» Digital Marketing Forum

Hotel Le Méridien (Brussel)

10 februari 2012

» Microsoft Tech Days 2012

Kinepolis Imagibraine (Braine l'Alleud)

14 februari 2012 / 16 februari 2012

» BetaGroup #32 - Belgian Tech Entrepreneurs

Av F Roosevelt 50, 1000 Brussel (Room UD2-120)

15 maart 2012

» Microsoft Kinect camp

Microsoft Innovation Center

19 maart 2012 / 23 maart 2012

» E-shop Expo

Tour & Taxis

28 maart 2012 / 29 maart 2012


Poll

Via welk toestel game jij?


Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de BC nieuwsbrief:



Zoeken




Twitter

» BC Tweetfeed

» Volg BC Tweetfeed



Flickr

» BC op Flickr



RSS Feed

© 2008-2012 Belgiancowboys.be - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Belgiancowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap