
Belgische provider Mobistar verbetert kwaliteit mobiele tv Mobistar lanceerde vandaag als eerste Belgische operator de HD-technologie voor mobiele tv op de Apple iPhone 3G en 3GS. De operator breidt ook zijn huidige mobiele tv-aanbod uit via een partnership met de openbare omroepen VRT en RTBF. Een nieuw iPhone-portaal zal Mobistar-klanten o.a. de mogelijkheid bieden om RTBF video’s te bekijken in streaming op hun iPhone 3G en 3GS.
In 2005 innoveerde Mobistar de markt met de eerste televisiebeelden op de mobiele telefoon. Ondertussen is de technologie geëvolueerd en pakt Mobistar vandaag uit met de nieuwste technologie voor mobiele tv, de HD-technologie. De HD-technologie voor live tv heeft een streamingcapaciteit van meer dan 200Kbps. Dankzij de implementatie van dit nieuwe tv-platform geniet de klant van een hogere beeld- en audiokwaliteit en een betere ergonomie. Mobistar is de eerste Belgische gsm-operator die deze nieuwe entertainmentservice aanbiedt. De mobiele tv op de iPhone 3G en 3GS is toegankelijk via de Safari-webbrowser zonder activering of installatie. Mobistar-klanten moeten in de bookmarks op hun iPhone 3G en 3GS kiezen voor Mobistar. Ze komen in het nieuwe iPhone-portaal terecht waar ze via de categorie Mobile TV een zender naar keuze kunnen selecteren. Mobistar beschikt overal over mobiele breedbandtechnologie, zowel via edge (99%) als via 3g/hsdpa (85%). De iPhone 3G en 3GS schakelen moeiteloos over van edge naar het snellere 3g/hsdpa, waardoor de klanten altijd zeker zijn van de snelste verbinding voor een optimaal gebruikscomfort. Mobistar beweert dat klanten met een ondersteunde iPhone vanaf deze week 'hd-televisie' op hun mobiel kunnen bekijken, al komt de nieuwe resolutie niet in de buurt van echte hdtv. Christophe Lenaerts van het streamingbedrijf Telemak, dat de tv-dienst van Mobistar mede heeft ontwikkeld, geeft aan dat de term 'high definition' uit marketingoverwegingen wordt gebezigd.
Bron: Persbericht Mobistar (15 september 2009) - tweakers.net
ReagerenGerelateerde tweets
|
Laatste reacties
![]() Tagcloudtrendwatcher film smf2009 event heineken kranten email linkedin adobe wikipedia porno youtube social networking ontslag mobiele reclame technologie infographic mac zoekmachine website betalen shopping itunes wifi microsoft cloud computing online facebook app store nokia 5800 smc2009 interactieve marketing mobiele consument yahoo merk televisie marketing innovation e-commerce 3d emailcampagne marketingMeeste reacties
AgendaPollChannelsMeest gelezen
|
Zoeken
My BlogLogFlickr» BC op FlickrBlogroll |
© 2010 Belgiancowboys.be - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Belgiancowboys.
All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap
Reacties (1)
Dat ze de iPhone eerst eens goedkoper maken en zeker de abonnementen niet meer cappen dan pas kan je van HD genieten
Wo 16 sep 2009, 01:32