Netlog-investeerder steekt miljoenen in Just-Eat

Di 14 juli 2009 09:34, Redactie, 4399 views

Netlog-investeerder steekt miljoenen in Just-Eat

Just-Eat, een website voor het bestellen van afhaalmaaltijden, heeft in een eerste investeringsronde 10,5 miljoen pond opgehaald. Het grootste deel van dat geld komt van Index Ventures, bekend van onder meer Skype, MySQL en Last.fm. Deze venture capitalist bracht eerder ook al 5 miljoen euro in de Belgische social-networkingsite Netlog in. Het kapitaal zal worden gebruikt om de leidende positie van Just-Eat in Denemarken en het Verenigd Koninkrijk te behouden en om de groei in nieuwe gebieden, waaronder België, te versnellen.

"Deze nieuwe investering is belangrijk voor de groei van het bedrijf in de thuismarkten," zegt Mathieu van Steenberge, "maar voor België is deze investering misschien nog het belangrijkst. België hinkt op dit moment achterop als het over online eten bestellen gaat, en de nieuwe investering laat ons toe om sneller onze ambitieuze groeiplannen uit te voeren. We willen net zoals in het Verenigd Koninkrijk de Google worden van takeaway food."

Just-Eat.be is sinds april 2009 actief in België. "Op dit moment zijn we al sterk aanwezig in de grote steden en hebben we een 70-tal restaurants aangesloten. Tegen het einde van het jaar zullen dat er 400 zijn en volgend jaar rekenen we op een veelvoud daarvan." Just-Eat heeft meer dan 6000 restaurants in hun online database. Elke maand routeren ze in Europa meer dan een miljoen maaltijden naar restaurants.


  • Reacties (0)
  • Online
  • Tell-a-cowboy

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond



Gerelateerde tweets



Hot topics




Agenda

» IAB Digital Happy Hours celebrates 2012

B19: Van Beverlaan 19 1180 Ukkel

09 februari 2012

» BetaGroup #31 - Belgian Tech Entrepreneurs

Av F Roosevelt 50, 1000 Brussel (Room UD2-120)

09 februari 2012

» Digital Marketing Forum

Hotel Le Méridien (Brussel)

10 februari 2012

» Microsoft Tech Days 2012

Kinepolis Imagibraine (Braine l'Alleud)

14 februari 2012 / 16 februari 2012

» BetaGroup #32 - Belgian Tech Entrepreneurs

Av F Roosevelt 50, 1000 Brussel (Room UD2-120)

15 maart 2012

» Microsoft Kinect camp

Microsoft Innovation Center

19 maart 2012 / 23 maart 2012

» E-shop Expo

Tour & Taxis

28 maart 2012 / 29 maart 2012


Poll

Via welk toestel game jij?


Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de BC nieuwsbrief:



Zoeken




Twitter

» BC Tweetfeed

» Volg BC Tweetfeed



Flickr

» BC op Flickr



RSS Feed

© 2008-2012 Belgiancowboys.be - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Belgiancowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap