Dvd-piraterij lucratiever dan drugshandel

Do 23 april 2009 18:23, Redactie, 2727 views

Dvd-piraterij lucratiever dan drugshandel

De Libanese dvd-piraat Assad Ahmad Barakat is een van de belangrijkste financiers van Hezbollah, de militante beweging van sjiitische moslims met antiwesterse sentimenten. Volgens gegevens waarop de Amerikaanse denktank Rand Corporation beslag kon leggen heeft Barakat vorig jaar op zijn minst 3,5 miljoen dollar aan donaties aan Hezbollah overgemaakt. Hij kreeg daarvoor bedankbrieven van de Hezbollah-leiding.

Dvd-piraterij blijkt lucratiever te zijn dan de drugshandel en ook de kans om te worden gepakt is ettelijke malen kleiner. De winsten op piraatdvd's zijn veel belangrijker dan die van bijvoorbeeld Iraanse heroine of Colombiaanse cocaine. Een valse dvd die in Maleisië wordt gemaakt kost zo'n 70 dollarcent en wordt in Londen op straat tegen 9 dollar aangeboden; een winstmarge van meer dan 1000%.


  • Reacties (0)
  • Video
  • Tell-a-cowboy

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond



Gerelateerde tweets


  • Hans Mestrum
    Twitter Hans Mestrum 14/08/2009 21:39 uur
    2 weken geen internet digitale media fototoestel of videocamera's maar zon zee wind strand en zand en gezin met aanhang
  • Hans Mestrum
    Twitter Hans Mestrum 01/07/2009 17:08 uur
    RT @renataverloop: @erikrijpstra eerste lichting post-hbo Adviseur Digitale Communicatie en Nieuwe Media, meer info bij Ben Cornelissen #HAN
  • Miel Van Opstal
    Twitter Miel Van Opstal 04/06/2009 15:04 uur
    #hirefriday : account mgr digitale media @ Think Media Magazines - http://snurl.com/jf7ru
  • Hans Spee
    Twitter Hans Spee 28/05/2009 08:13 uur
    Digitale cultuur zet journalistieke mores op z’n kop: Internet is bezig de traditionele media op te slokken: ste.. http://tinyurl.com/qzjgzj
  • janseurinck
    Twitter janseurinck 27/04/2009 08:18 uur
    alleen op kantoor. Even door de digitale media gaan. Nieuwe mailadressen toevoegen aan de mailinglist. Muziekje opzetten. Actie.
  • janseurinck
    Twitter janseurinck 02/04/2009 19:32 uur
    morgen naar de VUB voor een focusgroep over cultuur en digitale media. Benieuwd wie ik daar zal meeten.

Laatste reacties


Hot topics




Agenda

» Microsoft Tech Days 2012

Kinepolis Imagibraine (Braine l'Alleud)

14 februari 2012 / 16 februari 2012

» Dag van Marketing en Communicatie

Kinepolis Hasselt

17 februari 2012

» BetaGroup #32 - Belgian Tech Entrepreneurs

Av F Roosevelt 50, 1000 Brussel (Room UD2-120)

15 maart 2012

» Microsoft Kinect camp

Microsoft Innovation Center

19 maart 2012 / 23 maart 2012

» 1ste Mobile Business

Wolubilis, Brussel

27 maart 2012

» E-shop Expo

Tour & Taxis

28 maart 2012 / 29 maart 2012

» Bloovi Google Analytics "GABC"

Le Méridien, Brussel

03 mei 2012


Poll

Via welk toestel game jij?


Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de BC nieuwsbrief:



Zoeken




Twitter

» BC Tweetfeed

» Volg BC Tweetfeed



Flickr

» BC op Flickr



RSS Feed

© 2008-2012 Belgiancowboys.be - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Belgiancowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap