Google kiest WEBS als Belgische verdeler Google Apps

Wo 25 november 2009 09:59, Pieter Goyens, 9787 views

Google kiest WEBS als Belgische verdeler Google Apps

Google heeft het Antwerpse webbureau WEBS Internet Solutions aangeduid als eerste officiële Belgische verdeler voor zijn online softwaresuite Google Apps.

WEBS is niet van plan Google Apps actief te verkopen bij zijn klanten, maar stelt het wel voor als een mogelijkheid. Bovendien gebruikt WEBS, Google Apps ook om verder op te ontwikkelen en maatwerk toe te voegen. Het bedrijf heeft al klanten gevonden voor Google Apps.

Google Apps voor bedrijven
Steeds meer bedrijven zoeken naar efficiënte en betaalbare online tools voor het beheer van hun e-mails, documenten en agenda's en kiezen voor een Software as a Service (SaaS) oplossing. Bij SaaS wordt software extern gehost en als een dienst via het internet gebruikt.

Sinds de lancering, begin 2009, hebben al meer dan een miljoen bedrijven wereldwijd Google Apps geïntegreerd. De Google Apps omgeving is white labeled en kan gepersonaliseerd worden, maar het opzetten en implementeren van een volledige Google Apps omgeving is echter niet voor iedereen weggelegd. Daarom werkt Google met erkende verdelers.

In de wolken met cloud computing
Het internetbedrijf WEBS Internet Solutions uit Antwerpen heeft zopas van Google vernomen dat ze in België het eerste webbureau zijn dat het Google Apps Authorized Reseller label zal (mogen) dragen. Google ziet WEBS als een Web 2.0-bedrijf dat de filosofie van cloud-toepassingen kan uitdragen.

WEBS Internet Solutions heeft inmiddels al diverse klanten voor Google Apps.
Hierbij gaat het meestal om groeiende KMO's.

Ontdek Google Apps Premier Edition.


  • Reacties (0)
  • Web 2.0
  • Tell-a-cowboy

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond



  • Want to Search Google Images? Draw a Picture
  • Doelen en trechters in Google Analytics
  • Verken je wereld met Google Maps
  • Apple en Google werken aan draagbare technologie
  • Your Google Information Is Worth up to $5,000 a Year to Mark
  • Google Privacy Policy update
  • Google Real-Time Insight Finder
  • Amerikaanse versie 'Google Maps' nu ook geschikt voor indoor

Gerelateerde tweets



Hot topics




Agenda

» IAB Digital Happy Hours celebrates 2012

B19: Van Beverlaan 19 1180 Ukkel

09 februari 2012

» BetaGroup #31 - Belgian Tech Entrepreneurs

Av F Roosevelt 50, 1000 Brussel (Room UD2-120)

09 februari 2012

» Digital Marketing Forum

Hotel Le Méridien (Brussel)

10 februari 2012

» Microsoft Tech Days 2012

Kinepolis Imagibraine (Braine l'Alleud)

14 februari 2012 / 16 februari 2012

» BetaGroup #32 - Belgian Tech Entrepreneurs

Av F Roosevelt 50, 1000 Brussel (Room UD2-120)

15 maart 2012

» Microsoft Kinect camp

Microsoft Innovation Center

19 maart 2012 / 23 maart 2012

» E-shop Expo

Tour & Taxis

28 maart 2012 / 29 maart 2012


Poll

Via welk toestel game jij?


Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de BC nieuwsbrief:



Zoeken




Twitter

» BC Tweetfeed

» Volg BC Tweetfeed



Flickr

» BC op Flickr



RSS Feed

© 2008-2012 Belgiancowboys.be - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of Belgiancowboys.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap